Media Player En İyi Video Oynatma Programı k lite codec pack Kurulum

7
13Hangi media player video oynatma program ını kursam diye düşünüp dururken.Online Okul galiba buna son verdi. k lite codec pack oldukça kullanışlı kullanımı kolay ve oldukça başarılı bir media player dir. En iyi video oynatma programı diye aratırsanız başlarda k lite codec pack ı görürsünüz.

Bu videoda k lite codec pack Kurulum unu anlattık. k lite codec pack Kurulum u oldukça basit önce kurulum dosyasını internetten indiriyoruz herhangi bir siteden googleye k lite codec pack Kurulum yazarsanız eğer bir sürü site dosyayı verecektir.Yapmanız gereken tek şey next tuşlarına basmak.İşte k lite codec pack hazır.

Codec hataları nı unutun ve videolarınızın keyfini çıkartın.

– Hasan Çağlar –

Abone Ol:

Sosyal Medyada Online Okul;

-İnstagram:
-Twitter:
-Yakında diğer sosyal medya hesaplarımız da eklenecek.

Abone Ol:

Merhaba Ben Online Okul Eğitmenin Hasan Çağlar;
Online Okul’a hoşgeldin.Biz Online Okul olarak “Ömür Boyu Öğrenme” sloganını benimsedik ve öğrenmenin yerinin,zamanını ve yaşının olmadığına inandık.Kanalımızda sürekli olarak güncel içerik paylaşılmakta ve eğitimlerin geneli sizin istekleriniz doğrultusunda çekilmekte.
Online Okul Bir çok ücretli eğitimi ücretsiz olarak hazırlar ve izleyicilerine sunar.Eğitimlerin konusu sizlerin isteklerine göre hazırlanır ve aynı kategoride hazırlanan videolar birleştirilerek eğitim setleri oluşturulur.
Online Okul da her konuda eğitimi bulabilirsin.Sen de aramıza katıl öğrenmeye başla.
Misyonumuz: En iyi eğitim platformunu oluşturmak.

Abone Ol:

Nguồn: https://driversforhpprinter.com/

Xem thêm bài viết khác: https://driversforhpprinter.com/tong-hop/

7 comments

  1. xpanding limits 26 June, 2020 at 16:39 Reply

    başka videolara bakın advanced yükleyenlerden örnek alın, bu arkadaş dalga geçmek için çekmiş bu videoyu

  2. Sanal Gamer 26 June, 2020 at 16:39 Reply

    Youtube'da oldugu gıbı sol ok tusuna basınca videoyu 5 sanıye geri sarabılen yada sag ok tusuna basınca videoyu 5 sanıye gerı sarabilen bildiginiz video player var mı ?

Leave a reply